Campatelli Kulesi ve Evi

Fiyat: 7.00 Euro
Hızlı Giriş
Mobil Bilet
 Satıcı: Tiqets
BİLET BUL

12. yüzyıldan kalma ve Campatelli ailesi tarafından satın alınarak korunmaya alınmış İtalya’nın en eski kulelerden birini görme fırsatını kaçırmak istemeyeceksiniz. San Gimignano’nun ünlü 72 antik kulesinden sadece 14 tanesi günümüze kadar ulaşabilmiş ve bu kule de onlardan biri.

Floransa’ya 58 km. uzaklıkta olan ve 19. yüzyıldaki orta sınıftan halkın yaşadığı bu bölgedeki Campatelli Kulesi ve Evi’nde günümüzün vazgeçemeyeceğiniz teknolojilerinden hiçbiri yok ama kesinlikle buradan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Floransalı Campatelli ailesi, San Gimignano’da yaşayan ünlü toprak sahipleri. Onların buram buram geçmiş kokan malikanesini gezmek size gerçekten de zaman yolculuğu yaptıracak.

Gezi sırasında San Gimignano’nun tarihi, kültürü ve hatta efsaneleri hakkında birçok bilgi edinecek ve Guido Peyron’un sanat eserlerinin yanı sıra birçok fotoğraf, özel anı ve koleksiyon da göreceksiniz.

Bilet Özellikleri

  • İtalya’daki son 14 kuleden birini ve ortaçağdan kalma bir köyü görme imkanı,
  • Varlıklı bir ailenin 19. yüzyıldan kalma evini gezerek, dönemin zengin tarihine tanıklık etme imkanı,
  • Fondo Ambiente Italiano olarak bilinen bu bölgede Guido Peyron tarafından resmedilen sanat eserlerini, fotoğrafları ve çeşitli objeleri görme fırsatı.
Videolar
Yakındaki Yerler

Önerilecek herhangi bir sonuç bulunamadı.