Madrid Bisiklet Kiralama

0
0

Madrid Bisiklet Kiralama seçeneği ile gezebileceğiniz bir şehirdir. 20’nin üzerinde bisiklet türünden dilediğinizi kiralayarak (çocuk bisikletleri dahil) Madrid’te kendi rotanızı ve gezi planınızı oluşturabilirsiniz.

Madrid’te bisiklet kiralama ücretleri 14-15 Euro’dan başlayıp kullanacağınız bisikletin türüne ve de almak istediğiniz ek hizmetlere göre 70 Euro’ya kadar seçenekler mevcuttur. Bisiklet kiralama için bizim size önereceğimiz site Bikes Booking Madrid’tir (Tıklayınız.)

Madrid’te 1999 yılından bu yana bisiklet kiralama hizmeti veren firmanın sunduğu seçenekler arasında yer alan bisikletlere dilerseniz haritada belirtilen yerlerden ulaşabilir; dilerseniz ilave ücret karşılığında konaklamakta olduğunuz otele teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Eğer bisikletinizi bisiklet kiralama firmasının alanından teslim alacaksanız haftaiçi çalışma saatleri 10:00 – 22:00 dır (14-16 saatleri arası öğle arası olup hizmet verilmemektedir.) Hafta sonu saatleri de aynı olup öğle arasında da hizmet sunulmaktadır. Bisikletinizi online olarak kiralarken dilerseniz 4-5 Euro ödeyerek kalanını bisikleti teslim aldığınızda ödeyebilirsiniz. Bisiklet kiralama ödemenizi nakit ya da kredi kartı hatta paypal kullanarak yapabilirsiniz.

Showing 0 results
Cevabınız
Bu alanları doldurarak misafir olarak gönderim yapın veya hesabınız varsa oturum açın
İsim*
E-posta*
Web Site (Zorunlu Değildir)