Venedik Marco Polo Havaalanı Su Taksisi Transferi

15.187 yorum
Fiyat: 37.00 Euro
Hızlı Giriş
Mobil Bilet
 Organizasyon: Getyourguide
BİLET BUL

Venedik, oldukça benzersiz bir şehir. Sarayları, kiliseleri ve restoranları, labirent gibi şehri kesen onlarca kanalın boyunca uzanırken, gondollar köprülerin altından akıp gidiyor. İnsanlar yüzyıllardır Venedik’e gelmekte; öncelikle tüccar olarak, sonra büyük turlarındaki soylular olarak ve şimdi bu harika zaman kapsülünü keşfetmek isteyen ziyaretçiler olarak. Aslen Venedik’e ulaşmanın tek yolu su. Çünkü şehir lagünün ortasında yer alıyor ve bugün, uçak, tren ve otomobillerin icadına rağmen, su hala en etkileyici yolculuk şekli.

Venedik’e nasıl gelirseniz gelin, tarihi merkezde hiç otomobil, otobüs veya kamyon yok, sadece tekneler var. Bu yüzden havaalanından otelinize bir Venedik su taksisi ile gelmek en mantıklı ve hızlı seçenek.

Venedik Marco Polo Havaalanı Su Taksisi Transferi

Venedik Marco Polo Havaalanı Su Taksisi Transferi

Venedik Marco Polo Havaalanı Su Taksisi Transferi ile tek yönlü veya gidiş-dönüş hizmetinden birini seçebilirsiniz. Bagajınızla birlikte Venedik lagünü boyunca otelinize veya su taksinin ulaşabildiği en yakın noktaya hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Grand Canal oteli, Hilton Stucky gibi otellerin bazılarına doğrudan alınabilir veya bırakılabilirsiniz. Eğer oteliniz Venedik’te iç kanallarda ve daha az ulaşılabilir yerlerde bulunuyorsa, taksinin uğradığı ve otelinize en yakın olan yerde bırakılıyorsunuz.

Dahil Olan Hizmetler

  • Paylaşımlı taksi için biletiniz (tek yönlü veya gidiş-dönüş su taksis bileti)
  • Bagaj ücreti
  • Ekstra bagaj için ek ücretler uygulanmaktadır. Maksimum 1 bagaja izin verilmektedir, elinizde taşıyacağınız ufak çantalar binmenize engel değildir.

Sık Sorulan Sorular

Venedik Marco Polo Havalimanı’ndan şehir merkezindeki otellere veya ulaşılabilen en yakın noktaya manzaralı bir geçiş sağlayan paylaşımlı su taksisi servisi, tek seferlik ya da çift yönlü seyahat opsiyonlarıyla sunulmaktadır.

Eğer otelinize su taksisi ile direkt ulaşım mümkün değilse ne yapılır?
Otelinize doğrudan ulaşım sağlanamıyorsa, yürüyerek kısa bir mesafede bulunan önceden belirlenmiş bir buluşma noktasında indirileceksiniz.

Su taksisi kullanımında yolcuların bagaj hakları nasıldır?
Yolcular için standart olarak bir adet büyük bagaj ve bir adet el çantası hakkı tanınmaktadır. Fazladan eşya taşımak ek ücrete tabidir.

Sis veya kötü hava şartları hizmeti nasıl etkiler?
Sis veya kötü hava koşulları altında, su taksisi hizmeti yerine Piazzale Roma’ya ulaşım sağlayan bir karayolu taşıma servisi devreye girer.

Havalimanında kalkış öncesi bekleme sürem olacak mı?
Paylaşımlı su taksisinde diğer yolcuların da gelmesini bekleyeceğiniz için, havalimanında en fazla 45 dakika beklemeniz gerekebilir.

Yakındaki Yerler
Venedik'te Vivaldi Kilisesi'nde 4 Mevsim Konseri
Giriş:
€30.00
Venedik 7.5 km
Vivaldi Kilisesi'nde düzenlenen Dört Mevsim (İng: Four Seasons) Konseri'ne biletinizi önceden alarak, Venedik […]
Popüler
Dükler Sarayı
Giriş:
€27.00
Venedik 7.91 km
Venedik’te tekne turunuza ara verip şehrin en büyük gösterişli binası olan Dükler Sarayı (Palazzo Ducale) gez […]
Popüler
Venedik Gondol Turu
Giriş:
€30.00
Venedik 7.95 km
Kanallar Şehri olarak bilinen Venedik, İtalya'nın en çok turist alan bölgelerinden birisidir. 117 irili ufakl […]